Two Mothers - BAŞKA SİNEMA
2013 | Dram | 114' | İngilizce | 21 Şubat 2014

Two Mothers

Yasak Aşk

Ummadıkları mutluluğu, geleneğin sınırlarını aşan ilişkilerde bulan çok yakın iki arkadaş hakkında duygusal ve kışkırtıcı bir dram olan ‘’Yasak Aşk’’da Naomi Watts ve Robin Wright dikkat çeken bir performans ortaya koyuyorlar. Yoldan sapmış bir aşkın öngörülemez öyküsü ve ebedi kadın dostluğunun yürekten bir kutsanışı olan ‘’Yasak Aşk’’, ünlü yönetmen Anne Fontaine’in yönettiği ilk İngilizce film olarak karşımıza çıkıyor.

Başka bir dünyaya aitmişçesine güzel bir Avustralya sahil kasabasında geçen ‘’Yasak Aşk’’ ; iki kadının bilinmez sulara dalışının izini sürerken, bir fabl atmosferi sunuyor.

Wattsve Wright hikayenin fiziksel ve psikolojik bileşenleri ile korkusuzca bütünleşirken, oynadıkları karakterleri canlı hale getiren karmaşık duyguları ve güçlü tutkuları da başarıyla yakalıyorlar. Xavier Samuel ve James Frecheville’in güçlü performansları da Wattsve Wright’ı tamamlıyor. ‘’Yasak Aşk’’, aşkın, ailenin, ahlakın ve tutkunun karmaşıklığını keşfe çıkarken, sarhoş eden bir duygusallık saçıyor.Yönetmen: Anne Fontaine
Oyuncular: Naomi Watts, Robin Wright, Xavier Samuel
Ülke: Fransa
Dağıtım: M3 Film & Medyavizyon
Yapım: Philippe Carcassonne, Andrew Mason
İthalat: Medyavizyon
Web: http://www.imdb.com/title/tt2103267/
Yorumlar ve Görüşler

Oy Ver:

Lütfen tüm alanları doldurunuz.